6 Books About کلاس بازیگری You Should Read

ما در این مقاله به معرفی بهترین باشگاه رزمی تهران میپردازیم. تاانتها همراه ما باشید.

همه روزه صدها نفر علاقمند، به عنوان هنرجو در کلاس های رزمی ثبت نام باشگاه رزمی می کنند. اما تنها عده معدودی از آنها این مسیر را تا رسیدن به درجات بالا ادامه می دهند.

این موضوع دلایل گوناگون و متنوعی دارد، اما شاید یکی از دلایل اصلی آن عدم تطابق پیش فرض ها و تصورات این هنرجویان با آن حقیقتی است که با آن روبه رو می شوند. گاهی اوقات نیز انتخاب اشتباه یک سبک یا کلاس رزمی و پیامدهای حاصل از آن می تواند دلیل این امر باشد.

در این مقاله ما سعی داریم باشگاه های رزمی را معرفی کنیم. و در خلال این معرفی بهترین باشگاه های رزمی تهران را نیز عنوان کنیم.

هنرهای رزمی

هنرهای رزمی به سیستم‌ها و سنت‌های مدونی از تکنیک‌ها و فنون مبارزه‌ای گفته می‌شود .که با انگیزه‌ها و دلایل متفاوتی تمرین می‌شوند؛ برای دفاع شخصی، رقابت در مسابقات، سلامتی بدنی و تناسب اندام، سرگرمی و تفریح و همچنین رشد و تعالی روحی، جسمی و معنوی.

از پرکاربردترین سبک‌های رزمی می‌توان به ساندا، جوجیتسو برزیلی، هاپکیدو، کیوکوشین ، انشین (از سبک های کاراته) و جودو نام برد. اصطلاح هنرهای رزمی بیشتر به رشته‌های رزمی شرق آسیا مانند ووشو، کاراته، تکواندو اشاره دارد. اما رشته‌های غربی همچون بوکس، ساواته، پانکریشن و انواع کشتی نیز در مجموعهٔ هنرهای رزمی قرار داده می‌شوند.

از دیدگاه سلاح، هنرهای رزمی را می‌توان به سه گروه «مسلح»، «بی‌سلاح» و «مسلح و بی سلاح» تقسیم می‌شوند. اولی مهارت‌هایی چون تیراندازی با کمان، نبرد با نیزه و شمشیرزنی را شامل می‌شود. و دومی یعنی رشته‌های مبارزهٔ بی‌سلاح بر ضربات دست و پا تأکید دارند. سومی به هنرهای رزمی اشاره دارد که علاوه بر مبارزهٔ بی سلاح، مبارزهٔ مسلح نیز وجود دارد. امروزه برخی مهارت‌های مبارزه با سلاح همچون کِندو (شمشیرزنی ژاپنی) و کیودو (تیراندازی با کمان ژاپنی) به عنوان یک رشتهٔ ورزشی تمرین می‌شوند.

رزمی تهران

این مطلب را هم از دست ندهید:

سبک وینگ چون چیست ؟

آشنایی با رشته رزمی موی تای

کونگ فو چیست؟

واژه ی کنگ فو مربوط به هنر رزمی چینی است. اصل کنگ فو به مکانی به نام معبد شائولین برمی گردد که در آن راهبان برای سلامتی یا دفاع شخصی کنگ فو کار می کردند.

image

اولین معبد شائولین یک مکان بودایی بود که در سال 377 قبل از میلاد در استان هنان چین ساخته شد. در سال 527 قبل از میلاد، یک شاهزاده بودایی به نام بودهیدهرما یا دا مو در چین برای تعلیم مذهبی به معبد سفر کرد و راهبان این مکان را ضعیف و بیمار یافت. دامو برای تقویت راهبان، خود را در یک اتاق به مدت 9 سال برای تفکر محبوس کرد. وی در نهایت، منجر به پیدایش یی جین جینگ یا یک سری تمرین تقویتی و انرژی زا یا هنر رزمی شائولین شد.

برخی از باشگاه های رزمی , این سبک را نیز پوشش میدهند. پس در واقع ما در این مقاله به معرفی بهترین باشگاه کونگ فو در تهران نیز پرداخته ایم. اگر به شناخت کلاس کونگ فو در تهران علاقه مند هستید. تا انتها مقاله را مطالعه کنید.

بهترین باشگاه رزمی تهران

باشگاه رزمی ياسيني

مشاهده صفحه آموزشگاه

باشگاه هنر های رزمی و بدنسازی سوخته سرایی

مشاهده صفحه آموزشگاه

آکادمی تندرستی و هنرهای رزمی همبستگی ملل

مشاهده صفحه آموزشگاه

آموزش هنرهای رزمی – کیک بوکسینگ

مشاهده صفحه آموزشگاه

باشگاه رزمی بانوان تهران

آموزش کیک بوکسنگ ، دفاع شخصی و تکواندو بانوان از مبتدی تا حرفه ای ویژه بانوان برای همه سنین در شهر تهران مدت ها است که را اندازه شده .

در کلاس ها به آموزش تکنیک های مبارزه ، دفاع شخصی خیابانی و همچنین آمادگی برای مسابقات و رقابت های کشوری ، قاره ای و جهانی نیز پرداخته میشود.